KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15123017
nr 1512 3017
Akvarell
EVA OLSSON. Havsutsikt mot horisont. Signerad, akvarell, daterad -90. Bildmått: 16x26 cm, yttermått inklusive ram: 32x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:26:42
17/12 08:12:18
100 kr
19/12 18:21:26